Aktualności

2023-11-13


Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa  podało wyniki akcji krwiodawstwa, która była zorganizowana przy naszym kościele przez Rycerzy Kolumba, w dniu 12 listopada 2023.  Udało się zebrać ponad 12 litrów krwi. Jest to super wynik! Dziękujemy wszystkim honorowym dawcom. Kolejna akcja już w maju 2024. 


2023-11-13


 Jak co roku, Rada Najwyższa Rycerzy Kolumba przyznała nagrody za działalność programową. Wśród wyróżnionych znalazła się również nasza Rada, która została uhonorowana Nagrodą im. Kolumba. Dziękujemy za uznanie i działamy dalej. Vivat Jezus!


 

 

2023-11-12

 

 / więcej zdjęć
 /

Czcigodny Księże Marcinie Solenizancie

Dziś Dzień Twojego Imienia więc te szczere przyjmij życzenia, niech w Twym sercu zawsze mieszka miłość, wiara i nadzieja. Każdego roku o tej samej porze, każdy Ci życzy co tylko może. My parafianie korzystając z tej sposobności życzymy szczęścia, dużo radości, to czego pragniesz by się spełniło, a to, co kochasz, by Twoim było. Wiemy, że kochasz kapłaństwo to się odczuwa słuchając Twoich kazań.
Niech Matka Boża Cię wspiera w tej posłudze duszpasterskiej i prowadzi Cię Drogi Księże Marcinie do zbawienia.

Parafianie ze Swoszowic

 

Czcigodny Księże Marcinie,

w dniu Twoich imienin życzymy Ci zdrowia, pomyślności w realizacji wszelkich zamierzeń, wytrwałości oraz niesłabnącej radości z pełnionej posługi kapłańskiej. Życzymy, by Księdza życie było żywym głosem Ewangelii, żeby było wymownym świadectwem obecności Boga oraz świadectwem miłości. Niech Pan Bóg błogosławi Ci i nieustannie udziela obfitych łask, a Matka Najświętsza niech Cię ma zawsze w opiece.

Życzy Służba Liturgiczna

 

Drogi Księże Marcinie!

W tym szczególnym dniu jakim są księdza imieniny w imieniu Oazy Swoszowice chcielibyśmy złożyć księdzu najserdeczniejsze życzenia, życzymy księdzu błogosławieństwa bożego oraz opieki opatrzności Bożej! Pogody ducha, głębszej fascynacji Jezusem oraz zdrowia.
Chcemy także księdzu podziękować za stałe zaangażowanie w prowadzenie naszej wspólnotowy oazowej. Jest ksiądz dla nas wielkim świadectwem pokornego oddania się Chrystusowi oraz drugiemu człowiekowi.

Wszystkiego dobrego!

 


 

2023-11-09


 


 

 

2023-10-22


/ więcej zdjęć /

W dzisiejszą niedzielę o g. 12.00 dzieci wzięły udział w II Orszaku Świętych. W odpowiednim stroju świętego lub świętej w czasie kazania zaprezentowały się podając kilka informacji o wybranej postaci.