Aktualności

Kolęda 2023/24  – ks. Józef Palenica

27.12.2023 środa g. 14:00 - ul. Pytlasińskiego /nry  1-34/

28.12.2023 czwartek - g. 14:00 -  ul. Pytlasińskiego /nry 38-48 /, ul. Muszyńskiego i Sanatoryjna

29.12.2023  piątek - g. 14:00 -  ul.  Podhalnie, ul. Moczydło, ul. Perłowa

30.12.2023 sobota - g. 10:00 - ul.  Myślenicka  /od szkoły do Wróblowic i od Wróblowic do ul. Szybisko/

02.01.2024  wtorek  - g. 14:00  - ul. Merkuriusza Polskiego, ul. Topiarnia  /od Przedszkola/

03.01.2024  środa - g. 15.00 - ul. Stawisko /od nr 15 do ul. Merkuriusza/

04.01.2024 czwartek - g. 17:00 -  ul. Starowiejska

08.01.2024  poniedziałek - g. 15:00 - ul. Lecznicza, NałęczowskaIwonicka

09.01.2024 wtorek - g. 16.30 - ul. RymanowskaKorczyńskiego

10.01.2024 środa  - g. 15:00 - ul. Moszyńskiego /nad stadionem, nry nieparzyste, od dołu/

11.01.2024 czwartek - g.15:00 - ul. Moszyńskiego /nry parzyste od 32-74 /

12.01.2024 piątek - g. 16:00 - ul. Moszyńskiego i Piłkarska  /od ul. Kąpielowej do stadionu/

13.01.2024 sobota - g. 10:00 - ul. Myślenicka /od ul. Szybisko do autostrady /

15.01.2024 poniedziałek - g. 15.00 - ul. Druskiennicka, Hypty, Czyrniańskiego

16.01.2024 wtorek - g. 16.00 - ul. Borowinowa 55 i 55 A

17.01.2024 środa - g. 16.00 - ul. Borowinowa 53A i 55 B

18.01.2024 czwartek - g. 16.00 - ul. Myślenicka /od Szkoły do autostrady /

19.01.2024 piątek - g. 15:00 - ul. Chałubińskiego /od ul. Szybisko do ul. Niewodniczańskiego /

20.01.2024 sobota - g. 10.00 - ul. Chałubińskiego /od ul. Lusińskiej do Lusiny /

22.01.2024 poniedziałek - g. 15.00 - ul. Krzyżanowskiego /nry parzyste od  ul. Chałubińskiego/

23.01.2024 wtorek - g. 15:00 - ul. Krzyżanowskiego /nry nieparzyste od ul. Chałubińskiego/

24.01.2024 środa - g. 15.00 - ul. Lasogórska /nry parzyste od ul. Starowiejskiej/

25.01.2024 czwartek - g. 16:00 -ul. Lasogórska /nry nieparzyste od ul. Starowiejskiej /

 

Kolęda 2023/24  – ks. Marcin Masłoń

28.12.2023 czwartek - g. 15.00 - ul. Sawiczewskich – nr parzyste /od ul. Myślenickiej/

29.12.2023  piątek - g. 15.00 - ul. Sawiczewskich – nr  nieparzyste/od  Rajska/ i ul. Srzednickiego

30.12.2023 sobota - g. 10:00 - ul. Borowinowa- nr  nieparzyste i parzyste na przemian /od 47-2/

02.01.2024  wtorek - g. 15.30 - ul. Borowinowa- nr 57, 59 całość i  nr  parzyste /40-52/

03.01.2024  środa - g. 16.00 - ul. Borowinowa – blok nr 53 kl. I, II, III, IV

04.01.2024 czwartek - g. 17:00 - ul. Borowinowa  -blok nr 51

08.01.2024  poniedziałek - g. 15.30 - ul. Siarczanogórska / od 4-26c/

 09.01.2024 wtorek - g. 15:00 - ul. Siarczanogórska  /od 26d- 45/

10.01.2024 środa  - g. 16.00 - ul. Stepowa / od 38-9/

11.01.2024 czwartek - g. 16:00 - ul. Przyrodnicza, ul. Jelskiego, ul. Gorczyna  /od ul. Przyrodniczej/

12.01.2024 piątek - g. 16.00 - ul. Warszewicza, ul. Pinocci, ul. Opalińskiego

13.01.2024 sobota - g. 10:00 - ul. Wypoczynkowa /nr 2-52/  od  ul. Kąpielowej do Wilgi

15.01.2024 poniedziałek - g. 16.00 - ul. Szybisko /nr nieparzyste/, ul. Truskawiecka, ul. Kotowskiego, ul. Uzdrowiskowa,

16.01.2024 wtorek - g. 16.00 - ul. Szybisko /nr parzyste/

17.01.2024 środa - g. 16.00 - ul. Kąpielowa, ul. Neussera /od wiaduktu do ul. Chałubińskiego /

18.01.2024 czwartek - g. 16.00 - ul. Babiego Lata

19.01.2024 piątek - g. 16:00 - ul. Siarczki /od ul. Sawiczewskich/

20.01.2024 sobota - g. 10.00 - ul. Chałubińskiego /od ul. Kąpielowej/, ul. Zaruskiego

22.01.2024 poniedziałek - g. 16:00 - ul. Rabczańska, ul. Wczasowa, ul. Łobodowskiego

23.01.2024 wtorek - g. 15:00 - ul. Chałubińskiego /od ul. Kąpielowej do ul. Szybisko/  i ul. Lusińska

24.01.2024 środa - g. 16:00 - ul. Morozewicza

25.01.2024 czwartek - g. 16:00 - ul. Niedźwiedziny  - nr  nieparzyste

26.01.2024 piątek - g. 16:00 - ul. Niedźwiedziny  - nr  parzyste

27.01.2024 sobota - g. 10.00 - ul. Jar, ul. Michalika,  ul. Wierchowa, / od ul. Jar/

29.01.20234 poniedziałek - g. 16:00 - ul. Jeździecka